top of page

גילוי האסתר

מרים אלסטר , פלאש 90

 
השליחות שלי
דרך שפת המראות של 
מדרש אשה
להעניק לנו הנשים דרכים פנימיות
 
להעצים השמחה
לחדש התשוקה
לרענן האמונה
לאמן החשק
להתחייב לחלום  

כאחת מהשותפות והמייסדות של המיזם האינטרנטי הבינלאומי  www.curediva.com - חנות וירטואלית וקהילה תומכת לנשים שחלו בסרטן השד ,הייתה לי הזכות לפגוש נשים מפעימות שגילו  במהלך ההתמודדות עם המחלה הקשה  את הכוח הנשי העוצמתי שלהם שהיה חבוי שנים רבים. 

לילות ארוכים,  שהיתי בהקשבה לנשים כאחראית על בניית  הקונספט של הפלטפורמה והקהילה החברתית של המיזם .   בשיחות הלימוד והתמיכה בשעות הקשות עלו  שוב ושוב  האמירות:

 " לוואי והיו  חושפים בפני בשנות העשרים לחיי מעט ממה שאני מגלה  על עצמי  כאשה רק עכשיו "   

" אנו הנשים צריכות להיות מודעות לעוצמות לכוח הנשי  הפנימי שלנו  בדרך טיבעית , חיובית , ולא רק דרך ההתמודדות עם המחלה "  ,

" כמה לא הייתי   "טובה " לעצמי  מיעטתי בלתת תשומת לב לעצמי " 

" נשים  צריכות להבין טוב יותר את גופן ואת התבונה שבו  , הגוף שלנו הנשים מדבר איתנו אנחנו רק צריכות ללמוד להקשיב לו , עוד הרבה לפני שהמחלה מגיעה "

 

שלוש שנים  כנוכחת נפקדת בשיח מפוכח, ער, מודע ומלא בבינה נשית , עוררו בי את "השליחות שלי "  - לעזור לנו הנשים  לגלות את גופנו, סוד הבריאה המבריאה ,שבנו ומוקדי הכוח הנשיים שלנו באהבה וחסד  ולהתחיל ולהניע שינוי נשי עמוק  בארץ ובע"ה בעולם.  ממקום של התבוננות חדשה על גופה של אשה , הבנת סגולותינו ומקור הרכות של עוצמתנו .

 

היה לי ברור שלכל נערה - אישה שהופכת להיות מחזורית חייבת להיות  נגישות לבאר הזו, היכולת לדלות ממנה  עוצמות וכוחות, מתוך מה שיש לה פנימה, והיא לא צריכה לעבור דרך המחלה כדי לגלות אותם.

 

המסע שלי היה לגלות  שפה .מבנה , שדרכה ניתן לתקשר את באר הדעת הנשית ,מעבר להגדרות אמורפיות "הבטן החכמה" אינטואיציה נשית ". באתי מעולם הSTART UP  - שבו יש יישום ומבנה לכל מחשבה גם  המופשטת ביותר . ועם זה יצאתי לSTART IN  - לחקר ה"גן הנעול" שלנו הנשים .

לא ידעתי בדיוק מה אני מחפשת אבל ידעתי שאמצא .

ה' היה איתי בכל שעל .בשעות רבות של התבוננות והתמקדות בטבע . 

עזבתי את עולם ההייטק . את הבטחון הכלכלי , את המעמד ואת כל המוכר ויצאתי לשליחות שלי . אל הלא נודע .

חדורה בבטחון ואמונה ותמיכה מלאה של בעלי ומשפחתי שיש בשורה שצריכה להחשף לכל נשות עם ישראל.  

 

אחרי תשעה חודשים של עבודת חקר יומיומית התובנות מהלימוד גובשו לשפה – תורה שבעל פה שנבחר לה השם "מדרש אישה". במהותו כוון ללדרוש נשיות מחדש . היה ברור הצורך במיילדת ,שתסייע ללדת את הידע . הקול הפנימי כיוון לרבנית רבקה שפירא -לא הכרתי  אותה רק קראתי בעבר הקדמה לספר שהיה מצוטט שיח איתה . וידעתי שזו היא . מה שהתחיל בניסונות שיכנוע  לא פשוטים לקיים מפגש  הסתיים בסייעתא דשמיא גדולה במפגש מכונן ומרגש בסיומו היא פתחה בפני את כל הקבוצות שלה. וציידה אותי באמירה מכוננת שזה  "חידוש עתיק". הייתה לי הזכות הגדולה להעביר איתה כמה פעמים את הלימוד – מחודש כל פעם מחדש כדרכה של תורה שבעל פה .  ומאז קרוב ל6000 נשים מגילאי 15 – 90  חוו את "מדרש אישה" בגירסאות מותאמות שונות .ללא פרסום רק "מפה לאוזן " חברה מביאה חברה . אשה לאשה . בשורה !!!

 

את עבודתי כמנהלת שיווק בינלאומית ומלווה סטארטאפים המרתי  בבנייה של  המיזם החברתי  החדש . חודשים רבים חקרתי לעומק דרכי מסירה נשיות ,  שיתאימו לקהל הנשים בכל גיל . שנות ניסיון רבות  כמובילת  אסטרטגיות שיווקיות  בינלאומיות , במדיות החברתית ,בהתמחות בנשים כקהל יעד, לימדו אותי שפת נשים פנימית נטולת מחיצות  . המדרשים מועברים באמצעות כלי ויזואלי חדשני שמאפשר בשפה של "נוגע לא נוגע " לראות את הקולות שבנו . 

יהיו שיכנו את החוויה האור- קולית שבמדרשים פוטותראפיה . בברור זו חוויה מטלטלת , משמחת ומרגשת . מרפה ומרפאה. 

התמחתי בעברי  "למכור" לנשים מוצרים , רעיונות , בעולם החיצון   . רק שהפעם  כחלק מהשליחות אני בוחרת  "לשווק " לנשים את עצמן . את  האוצרות וכישורי החיים הנשיים הטיבעיים ואמיתיים שלנו. הנשים .  כלים שילוו כל אחת מאיתנו לכל אורך החיים הבוגרים , הנשיים שלנו, כנשים , רעיות , אמהות , מובילות מנהיגות ומשפיעות. 

 

סדרת הסדנאות נבנתה בהשראת הנשים בחיי . ולמען כל אשה . 

לנו הנשים  בעולם המערבי אורח חיים אינטנסיבי .תובעני . ומאתגר  . מעבר למאוויים האישיים שלנו הקשורים למימוש אישי  מוטבעת בנו הנחישות להקים בית לתפארת , להיות  אם ורעיה מופלאה. המשימות  והשאיפות שלנו הן עצומות ו זה באחריות שלנו .לצטייד  בכלי בינה נשיים שיעמדו לצידנו במהלך חיינו . בידינו לעזור  לשמור על בריאותנו הגופנית והנפשית .

 

מסדרת המפגשים מדרש אשה והסדנאות החדשות מה העונה שלך?. הסימניה. אי תנועה .בקולה . רשימו . אי מהות . כתר יתנו לך .   אני תקווה שכל אשה  תצא   אישה המכבדת את גופה, את מחזוריותה ואת התבונה הפנימית שלה, ושהיא תתחיל להדהד את התחושה  הזו לכל מי שמולה ותעורר אצלו/ה את הכבוד הזה כלפי עצמו/ה וכלפיה בחזרה. את יודעת .

 

bottom of page